'Yeliz'den İstanbul Sözleşmesi'ne saldırı: Kadın-erkek eşitliği koca bir tantanadır!

'Yeliz' rumuzuyla fake hesap açıp yayın yapan ve daha sonra ifşa olan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kadın ve erkeği eşitliğe zorlamanın kavgaya ve teröre yol açacağını savundu. Yeliz’e göre kadın-erkek eşit değil.

'Yeliz'den İstanbul Sözleşmesi'ne saldırı: Kadın-erkek eşitliği koca bir tantanadır!

SiyasiHaber

'Yeliz' rumuzuyla açtığı fake hesapla bilinen AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, "Kadın-erkek eşit değildir. Eşitlik ancak hayvanlarda ve eşyalarda olur" dedi.

Paylaşımlarında İstanbul Sözleşmesi'ni hedef alan "İstanbul Sözleşmesi, Başkanımızın talimatı ile gerçek ve samimi bir çözüm için masaya yatırıyor" dedi.

Çamlı, şu paylaşımlarda bulundu:

ah1

'Eşitlik' koca bir tantanadır

"Kadın Erkek eşit değildir, bu husus telif hakkı sahibine (fıtrat) göre değerlendirilmezse çok konuşulan sıkıntılara çözüm asla bulunamaz!

"Eşitlik" koca bir tantanadır!

Eşitlik hayvan ve eşya da olabilir. İnsan eşrefi maluktur, eşi benzeri olmaz!

Erkek ve Kadın da öyle!"

ah2

Başkanımızın talimatıyla masaya yatırılıyor

Paylaşımlarında İstanbul Sözleşmesini hedef alan Çamlı şu ifadeleri kullandı:

"İstanbul Sözleşmesi, bir zamanlar, gerek kriz noktasına gelmiş bazı ailevi problemlerin, ve o sıkıntılara çözüm üretemeyen çevre, adliye ve polis uygulamalarının önünü açmak ve çözüm bulmak için ihdas edilmiş bir sözleşme idi. Şimdi anlaşılıyor ki, o da çare olamadı

Ve beklenmeyen başka toplumsal sıkıntıların kapısını araladığı güçlü bir şekilde ifade ediliyor!

Şimdi çözüm olsun diye gelen İstanbul Sözleşmesi, Başkanımızın talimatı ile gerçek ve samimi bir çözüm için masaya yatırıyor.

Ve gereken yapılacaktır!"

ah3

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler