Sivas'ta bir erkek, evlenme teklifini reddeden kadının ailesinden 4 kişiyi öldürdü

Sivas'ta Dursun D. adlı erkek, evlenme teklifini reddeden G.G.'nin ailesinden 4 kişiyi öldürdü. G.G'nin ölüm tehditleri üzerine dün karakola gidip şikayetçi olduğu ve önleyici tedbir talebinde bulunduğu öğrenildi.

Sivas'ta bir erkek, evlenme teklifini reddeden kadının ailesinden 4 kişiyi öldürdü

 

Sivas'ta Dursun D. adlı erkek, evlenme teklifini reddeden G.G.'nin ailesinden 4 kişiyi katletti. G.G'nin dün ölüm tehditleri üzerine karakola gidip önleyici tedbir talebinde bulunduğu öğrenildi.

Anadolu Ajansı ve Demirören Haber Ajansının haberlerine göre, Dursun D. adlı erkek, saat 22.00 sıralarında Yüceyurt evlenme teklifini reddeden G.G'nin Yüceyurt Mahallesi'ndeki evine gitti. O sırada evde bulunan G.G'nin annesi Döndü(61), babası Turgut (65), kardeşi Can Serkan (24) ile kardeşinin eşi Beyza Kandur'a tabancayla ateş etti.

Turgut, Beyza ve Can Serkan Kandur olay yerinde, Döndü Kandur ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Cinayetleri işledikten sonra binadan kaçan katil Dursun D, saatler sonra yakalanarak çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

Dursun D'nin savcılıktaki ifadesinde olay günü G.G'nin yanına konuşmak için gittiğini, kapıyı çaldığı sırada evde bulunanların kendisine bıçakla saldırdığını ve daha sonra üzerinde bulunan tabancayla etrafa rastgele ateş ettiğini söylediği öğrenildi. 

 

Dün şikayetçi olup önleyici tedbir talebinde bulunmuş

D.D'nin evlenme teklifini reddeden G.G'yi tehdit ettiği, bunun üzerine G.G'nin dün Yenimahalle Polis Merkezi Amirliğine gittiği öğrenildi. G.G.'nin, "Eski eşinin kafasını koparırım, ayrılırsan aileni öldürürüm, katliam yaparım" şeklinde tehdit edildiğini aktarıp Dursun D.'den şikayetçi olduğu ve önleyici tedbir talebinde bulunduğu belirtildi. 

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler