Sağlıkta Şiddet Yasa Teklifi MHP oylarıyla reddedilmişti, Devlet Bahçeli: Sağlık çalışanlara yönelik şiddeti lanetliyorum

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Ali Şeker'in, sağlıkta şiddet yasası teklifinin doğrudan Meclis gündemine alınması için verdiği önerge AKP ve MHP'li milletvekillerinin oylarıyla reddedilmişti. Bahçeli bugün sosyal medya hesabında ise sağlıkta şiddeti lanetlediğini söyledi.

Sağlıkta Şiddet Yasa Teklifi MHP oylarıyla reddedilmişti, Devlet Bahçeli: Sağlık çalışanlara yönelik şiddeti lanetliyorum

 

8 Nisan 2020’de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Ali Şeker'in, sağlıkta şiddet yasası teklifinin doğrudan Meclis gündemine alınması için verdiği önerge AKP ve MHP'li milletvekillerinin oylarıyla reddedilmişti.

Birkaç gündür Türk Tabipleri Birliği’ni hedef alan açıklamalarıyla gündem olan Devlet Bahçeli, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla sağlık çalışanlarına yönelik şiddeti lanetliyorum açıklamasında bulundu.

Dev

“Kılıçdaroğlu yalan makinesine bağlanmalı”

Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB) kapatılması için çağrı yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bu kez de TTB’yi ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nu koronavirus salgınıyla mücadeleyi “kösteklemekle” suçladı.

Bahçeli, “Virüsle mücadeleyi köstekleyen CHP Genel Başkanı bu söylediklerimi anlayamaz. Anlasa bile anlatamaz. Onun salgınla mücadele önerileri kara mizahtır. Kahvehanelerde oyun oynanmasını isterken, her oyunun başında yeni kâğıt destesi kullanılmasını istemesi buna yeni bir örnektir” ifadelerini kullandı.

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler