Melih Gökçek kendini ihbar etti!

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) eski başkanı Melih Gökçek’in, “İşte Halk Ekmek’ten fotoğraflar” diyerek sosyal medya hesabından paylaştığı ve ABB yönetimini eleştirdiği fotoğraftaki görüntülerin, kendi dönemine ait olduğu ortaya çıktı.

Melih Gökçek kendini ihbar etti!

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden alınan Melih Gökçek, sosyal medya paylaşımında “İşte Halk Ekmek’ten yeni fotoğraflar” diyerek ortamın hijyenik olmadığı görüntüleri takipçileriyle paylaştı.

Ancak paylaşımlarda gözüken süt markasının Halk Ekmek tarafından en son şirketin eski yönetimi döneminde, 8 Ağustos 2019 tarihinde alındığı ortaya çıktı.

 

Fotoğraflarda görünen süt markasının Halk Ekmek tarafından en son şirketin eski yönetimi döneminde, 8 Ağustos 2019 tarihinde alındığı ortaya çıktı. Halk Ekmek’te eski yönetim, 20 Ağustos 2019’da istifa etmişti.

 

 

Gökçek’in danışmanı döneminde alınmış

Konuya ilişkin bilgi veren Halk Ekmek yetkilisi, şunları söyledi:

“Melih Gökçek’in yıllarca siyasi danışmanlığını yapan Ahmet Sarıduman, Halk Ekmek Genel Müdürlüğü görevinden ancak 20 Ağustos 2019’da ayrılabildi. Fotoğraflarda görülen süt markası da fabrikamıza en son onun döneminde alınmıştı. Burada Ankaralıları yine aldatmaya yönelik paylaşım yapılıyor. Ama çamur yine eline bulaşmış, daha önce birçok kez olduğu gibi yine faka basmış. Halk Ekmek Fabrikası, Başkanımız Mansur Yavaş döneminde, uluslararası tüm hijyen kurallarına uygun olarak sağlıklı ve uygun fiyatlı ekmek üretmeye devam etmektedir. Ekmeğimizi tüm Ankaralılar güven içerisinde tüketebilirler.”

 

Daha önce de yapmıştı

Gökçek, daha önce de Erzurum’da buz tutan yol görüntülerini Ankara diye paylaşmış, Rize’de Atatürk Anıtı yapan kişilerin montuna “photoshop” kullanarak “Ankara Büyükşehir Belediyesi” yazdırıp paylaştığı ortaya çıkmıştı.

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler