Demirtaş’ın tahliyesini engelleyen Başsavcı evlendi, soluğu Saray’da aldı! Eşi gelinlik değiştirdi

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile eşi Ayça Dursun'un nikahtan sonraki adresi Cumhurbaşkanlığı Sarayı oldu. Erdoğan'dan 'düğün hediyesi' alan çiftin ziyareti ise yalnızca yerel medyada yer buldu.

Demirtaş’ın tahliyesini engelleyen Başsavcı evlendi, soluğu Saray’da aldı! Eşi gelinlik değiştirdi

 

Sheraton Otel'de düzenlenen nikah töreninde Tayyip Erdoğan yer almazken, çiftin nikah şahitleri Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Daire Başkanı Halil Koç, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.

Kocaman ve Dursun çiftinin nikahtan sonraki adresi Cumhurbaşkanlığı Sarayı oldu. Erdoğan, Kocaman ve eşi İnşaat Mühendisi Ayça Dursunu aile büyükleri  ile Saray'da kabul etti. Geline düğün hediyesi veren Erdoğan, ardından gelin ve damadın yakınlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Çiftin 'külliye' ziyaretinin yandaş medya ve ajanslarda yer bulmaması ise dikkat çekti. Kocaman ve müstakbel eşinin Erdoğan'ı ziyareti, yalnızca Kocaman'ın memleketi olan Zonguldak'ın yerel internet sitelerinde haber oldu.

 

Gelinliği değiştirdi

Ayça Dursun’un Saray’a giderken gelinliğini değiştirmesi ise dikkat çekti.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler