Anadolu Ajansı'ndan Rutkay Aziz'e TTB sansürü

Adana Altın Koza Ödülleri gecesinde Yaşam Boyu Onur Ödülü Rutkay Aziz’e verildi. Rutkay Aziz ödülünü, son günlerde Devlet Bahçeli’nin ve MHP’nin hedef tahtasına oturttuğu Türk Tabipleri Birliğine armağan etti. Anadolu Ajansı Rutkay Aziz’in TTB vurgusunu sansürledi.

Anadolu Ajansı'ndan Rutkay Aziz'e TTB sansürü

 

‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’nü alırken konuşma yapan Rutkay Aziz, "Onur ödülü. Ben bu ödülü, son derecede onurlu ve ilkeli bir biçimde emek veren Türk Tabipleri Birliği'ne hediye edeceğim. Bu hafta içinde sizlerin de selamlarınızı ve alkışlarınızı göndererek onları selamlayacağım. Hem sağlık emekçilerini hem de tabipleri. Tekrar tekrar sağ olun" ifadelerini kullanarak ödülü Türk Tabipleri Birliği'ne ve sağlık emekçilerine armağan etti. 'İYİ Kİ DUYARLI SANATÇILAR VAR' TTB, bu mesajı sosyal medya hesabından "Sevgili Rutkay Aziz’e tüm sağlık emekçileri adına teşekkür ediyoruz. İyi ki duyarlı sanatçılar var" ifadeleriyle selamladı.
 

İyi ki duyarlı sanatçılar var

TTB, bu mesajı sosyal medya hesabından "Sevgili Rutkay Aziz’e tüm sağlık emekçileri adına teşekkür ediyoruz. İyi ki duyarlı sanatçılar var" ifadeleriyle selamladı.


 

Anadolu Ajansı TTB’yi görmedi

Adana Altın Koza Ödül gecesini haberleştiren Anadolu Ajansı, Rutkay Aziz’in ödülü sağlık çalışanlarına armağan ettiğini yazarak oyuncunun TTB vurgusuna sansür uyguladı.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Koronavirüs’le mücadelenin yönetilişine eleştiri olarak "Yönetemiyorsunuz, tükeniyoruz" eylemi başlatan Türk Tabipleri Birliği’ni (TTB) hedef alarak birliğin derhal kapatılması gerektiğini söylemişti. 

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler