7 yaşında bir çocuk ağaca asılı bir şekilde ölü bulundu

Hatay'da 7 yaşındaki Dilan Karataş ve babası Cengiz Karataş'ın cansız bedenleri farklı bölgelerde ağaca asılmış halde bulundu.

7 yaşında bir çocuk ağaca asılı bir şekilde ölü bulundu

 

DHA'nın verdiği bilgiye göre bir süre önce cezaevinden çıkan Cengiz Karataş, dün ayrı yaşadığı  eşi Svazen Zade'den olan kızı Dilan Karataş’ı görmek istedi. Ayrı yaşadığı eşinin evine giden Karataş, kızını yanına alarak saat 16.00'da geri getireceğini söyledi. Karataş’ın söz verdiği saatte kızını geri getirmemesi üzerine anne durumu polise bildirdi. 

Cengiz Karataş ve kızını bulmak için çalışma başlatan polis, gece boyunca arama çalışmalarını sürdürdü ancak bir sonuç alamadı.

 

Farklı adreslerde bugün cansız bedenleri bulundu

İlçeye bağlı Şekere Mahallesi’ndeki ormanlık alanda ağaca asılı bir ceset gören çevredekiler durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen ekipler, yapılan inceleme sonucunda ağaca asılı kişinin Cengiz Karataş olduğunu saptadı. 

Birkaç saat sonra ise polise Arsuz ilçesine bağlı Karaağaç Asri Mezarlığı’nda ağaca iple asılı şekilde bir kız çocuğu cesedi bulunduğu ihbarı geldi. 

Olay yerine giden polis ekiplerinin çalışması sonucu cesedin Cengiz Karataş’ın kızı Dilan Karataş’a ait olduğu tespit edildi.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler